Autoabi 24h üle Eesti

Vajad autoabi? Helista kohe!

( Toksa nupule, et helistada! )

Autoabi+372 53 403 311

Vajadusel auto remont kohapeal.

Püsikliendile soodustus -4%!

Millal kutsuda autoabi:

Auto ei lähe käima – tihti põhjuseks aku tühjenemine külma tõttu. Kuid põhjuseks võivad olla ka muud elektrisüsteemi rikked. Sellisel juhul ei ole soovitav proovida ise viga leida, sest tõenäosus teha suuremat viga on väga suur. Sellisel juhul on mõistlik kutsuda professionaalne abi. Igal autojuhil peaks olema käepärast üle Eesti teenust pakkuva ettevõtte kontakttelefon, sest mitte kunagi ei tea, kus ja millal abi vaja minna.

Auto kumm (rehv) läks tühjaks – Ka selline asi võib juhtuda ootamatult. Juhul kui varuratast pole, siis on lahenduseks kutsuda jällegi autoabi (rehviabi). Professionaalne teenusepakkuja pakub lisaks pukseerimisele võimalust rehvi kohapeal parandada või uue rehvi kohale toomist ja selle vahetust kohapeal.

Probleemid auto võtmetega või lukkudega – jällegi kiireim viis abi saamiseks on kutsuda professionaal, kes spetsiaalse varustuse abil aitab avada auto uksed. Proovides ise uksi avada võib rikkuda luku lõplikult. Luku vahetus on tunduvalt kallim, kui kutsuda auto lukuabi.

Vajad autoabi? Helista +37255962900! Meie professionaalid teavad oma tööd. Tuleme appi kiiresti ja meie hinnad on väga mõistlikud.